Oferty pracy Nowy Dwór Mazowiecki

Specjalista ds. Zamówień Indywidualnych

Link do tej oferty pracy:

2017-06-26

Data dodania

Grupa Inter Cars

Pracodawca

Czosnów

Miejsce pracy

Praca

Oferta pochodzi z serwisu

Kategoria

Wymagamy

Opis stanowiska:

  • Obsługa zgłoszeń w programie ServiceDesk filii polskich jak i zagranicznych
  • Realizowanie oraz koordynacja zamówień ekspresowych składanych przez filię

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości w mowie i piśmie języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Komunikatywności i dobrej organizacji pracy
  • Znajomość SAFO mile widziana

Kandydatom oferujemy:

  • Przeszkolenie
  • Ciekawą i samodzielną pracę
  • Możliwości rozwoju własnych umiejętności
  • Dofinansowanie nauki i szkoleń

Kontakt